Rever Foto-Salon Zielona Góra
Mapa serwisu Napisz do nas
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > >
Fotografia ślubna
Strona główna  >   Oferta  >   Fotografia ślubna

Pakiet PLATYNOWY (film + fotografia razem taniej o 600zł*) 3900zł (wersja cyfrowa), 4200zł (album tradycyjny) lub 4500zł (duża foto-księga)


W pakiecie platynowym zawarty jest pakiet ZŁOTY FILM (jeden kamerzysta) oraz ZŁOTY FOTO (patrz poniżej). Otrzymują Państwo film i fotografie z całego dnia ślubnego na płytach DVD albo Blu-ray w eleganckim etui. Do każdego projektu podchodzimy indywidualne, biorąc pod uwagę Państwa sugestie. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie (Canon 5D mark IV, 7D mark II oraz bardzo jasne obiektywy) dzięki czemu jakość naszych usług jest na wysokim poziomie. Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o drugiego kamerzystę (+800zł) oraz o drona (+500zł). Wymagana jest zaliczka (w wys. 1000 zł.)


Pakiet ZŁOTY FOTO 2200zł (wersja DVD) 2400zł (album tradycyjny) 2700zł (duża fotoksięga)


W tym pakiecie otrzymują Państwo fotografie z całego dnia ślubnego od przygotowań aż do końca oczepin. Dodatkowo w cenie jest duża sesja plenerowa (patrz pakiet srebrny plus). W ramach pakietu w wersji z albumem tradycyjnym otrzymują Państwo 100 fotografii 13x18 w dużym tradycyjnym ślubnym albumie z całości uroczystości, w pakiecie z dużą fotoksięgą otrzymują państwo 21 rozkładówek w rozmiarze 30x60cm. Całość jest nagrana na płycie DVD w eleganckim etui na której znajduje się 400-600 fotografii, ilość zależna jest od przebiegu uroczystości. Wymagana jest zaliczka (w wys. 800 zł.)


Pakiet ZŁOTY FILM 2400zł (jeden kamerzysta) 3200zł (dwóch kamerzystów) 3700zł (dwóch kamerzystów + dron)


W tym pakiecie otrzymują Państwo film z całego dnia ślubnego od przygotowań aż do końca oczepin. Film składa się z dwóch części trwających po około 45 minut. Długość filmu zależy od Państwa oczekiwań. Film podzielony jest na rozdziały, w których do wyboru jest również skrót z całości uroczystości w formie klipu. Do wyboru maja Państwo film w wersji DVD albo Blu-ray. Wymagana jest zaliczka (w wys. 800 zł.)


Pakiet SREBRNY 800zł


W tym pakiecie otrzymują Państwo usługę wykonania dużej sesji fotograficznej w plenerze. Plener polecamy w innym dniu niż ślub ze względu na większe możliwości czasowe. Możliwy jest wyjazd na cały dzień w kilka różnych miejsc co oczywiście urozmaica plener. W pakiecie dostają Państwo 20 gotowych fotografii plenerowych w albumie lub 40 w formie fotoksiążki do wyboru. Całość wybierają Państwo z płyty ślubnej, na której znajdują się wybrane fotografie z całej sesji. Ilość wykonanych fotografii zależy od czasu i miejsca, waha się od około 60 do 200 fotografii, które dostają państwo na płycie ślubnej DVD w eleganckim etui. Im dłuższy plener tym bardziej urozmaicona sesja i więcej fotografii na płycie. Wymagana jest zaliczka (w wys. 400 zł.)


FOTOGRAFIA USC 800zł


W tym pakiecie otrzymują Państwo usługę wykonania fotografii w Urzędzie Stanu Cywilnego (około 100 szt.) Całość nagrana jest na płytę ślubną CD w pełnej rozdzielczości w eleganckim etui.

Wymagana jest zaliczka (w wys. 400 zł.)


Pakiet brązowy koszt - 300 zł.

  • 6 zdjęć studyjnych w formacie 15x21 w eleganckim albumie

  • płyta CD ze zdjęciami w eleganckim etui

  • wymagana zaliczka (w wys. 100 zł.)


*- dotyczy pakietu: Złoty film (Jeden kamerzysta) + Złoty fotografia (duża fotoksięga)

Więcej o
> Na górę
© Rever :: projekt i wykonanie BerMar multimedia
Kontakt
Rever Paweł Sulatycki
Al. Niepodległości 8a / 1
65-048 Zielona Góra
Polska, woj. Lubuskie
Facebook
tel. +48 602-621-001
tel. +48 609-543-587